Pivacywetgeving bij De Leyens

Beste lid,

Jij ontvangt als lid van De Leyens af en toe een e-mail van ons.

Met de maandelijkse nieuwsbrief blijf je op de hoogte van het laatste nieuws van jouw club, ontvang je sportieve aanbiedingen speciaal voor onze leden en brengen we je op de hoogte van bijzonderheden rondom prestaties van medesporters.

Daarnaast ontvangen onze leden service-mails, zoals bijvoorbeeld de bevestiging in de mail van een gemaakte sportafspraak met jouw fitnesscoach.

Met deze mailings blijven wij jou graag tot dienst zijn.

Op 25 mei 2018 gaat de nieuwe privacywetgeving in, daarna willen wij jou natuurlijk ook graag op de hoogte houden van al onze hoogtepunten! Hier hebben wij echter wel opnieuw jouw toestemming voor nodig.

Wil jij ook na 25 mei 2018 op de hoogte blijven? Laat het ons weten via onderstaande link. Ook als je jouw voorkeuren niet wilt wijzigen, vragen wij jou om de voorkeuren die reeds bij ons bekend zijn te bevestigen via dit formulier.

Geef hier jouw e-mail voorkeuren door en klik op de button die op jou van toepassing is!

Met sportieve groet,

De Leyens Fitness- & Racketclub